PRENAJATÝ – Prenájom 1 ib s balkónom v novostavbe na Belvederi (širšie centrum BB)

450 € eur/mes.

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici. Byt je situovaný v širšom centre mesta na sídlisku Belveder. Klienti túto lokalitu vyhľadávajú primárne pre jej nadštandardné bývanie a dobrú dostupnosť do centra mesta autom; sekundárne pre jej občiansku vybavenosť a dostupnosť do nákupného centra Európa, ktoré je vzdialené od bytového domu cca 5 min. chôdzou.

Bytový dom sa nachádza na konci slepej ulice; má iba 4 nadzemné podlažia (byty) a jedno podzemné podlažie (garážové státia). Bytový dom má výťah. Byt sa nachádza na 3 posch. a je orentovaný na východnú stranu. Byt má balkón, nemá pivnicu a má jedno garážové státie.

Samotný byt má 40 m2 a skladá sa z jednej priestranne otvorenej miestnosti do písmena L, kde sa nachádza kuchyňa, obývačka (tu je výstup na balkón), spálňa a chodba. Vstup do kúpeľne s wc je z chodby, kde sa nachádza vstavaný šatník. Byt je ladený do príjemných moderných tónov a prenajíma sa zariadený.

Výška mesačného nájmu je 450,- eur aj s energiami. Pri podpise zmluvy sa skladá 3 x 450 eur.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj