Nenašli ste, čo ste hľadali?

Už nejaký čas hľadáte vhodnú nehnuteľnosť a nedarí sa Vám? Alebo sa bojíte kúpiť nehnuteľnosť a chcete si ju predtým preveriť? Chcete mať pri sebe 100% makléra a právnika v jednej osobe, ktorý vybaví všetko za Vás a ušetrí Vám tak čas?

V tom prípade čítajte ďalej, aby ste zistili, čo Vám ponúkame.  

Ako prvé Vám pomôžeme usporiadať Vaše výberové kritériá, ktoré sú prvým dôvodom, prečo kupujúci dlho hľadajú a nenachádzajú pre nich vhodnú nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám zreálniť kritériá tomu, čo je na trhu možné kúpiť, a taktiež navrhneme smery, ktorými by sa mohli uberať. Prejdeme si s Vami históriu Vášho bývania, potreby a želania tak, aby ste mali dokonalý zoznam kritérií, na základe, ktorých sa budete vedieť dobre rozhodnúť.

Na základe Vášho zadania Vám začneme hľadať vhodné nehnuteľnosti na kúpu. Možno ste to nevedeli, ale viac ako polovica nehnuteľností sa predá ešte predtým, ako ju môžete samostatne vyhľadať na internete – ide o tzv. ,,teplé rožky“. Prečo tomu tak je? Lebo vybrané realitné kancelárie medzi sebou spolupracujú a vždy, keď majú niečo ,,TOP“ v ponuke, si volajú, či sú už na takýto typ nehnuteľnosti vopred čakajúci klienti. Vy tak získate vybrané, overené a zaručené alternatívy na kúpu a eliminujeme tak záplavy nerelevantných inzerátov.

Pomôžeme Vám nielen nezávisle potvrdiť správny výber danej nehnuteľnosti, ale tiež zistíme všetky okolnosti, týkajúce sa jej predaja, ktoré nám napovedia, aká je Vaša vyjednávacia pozícia. Ide o živú nehnuteľnosť a je potrebné konať rýchlo alebo ste jediný záujemca a môžete rokovať o cene? Zastúpime Vás v rokovaní a vyjednáme za Vás tie najlepšie podmienky kúpy.

Nakoniec ide s najväčšou pravdepodobnosťou o Vašu životnú investíciu, kúpu nehnuteľnosti, ktorú človek realizuje raz, maximálne dvakrát za život. Aj preto si potrebujete byť istý, že všetky riziká sú ošetrené. Nespoliehajte sa len na makléra predávajúceho nehnuteľnosť alebo jej majiteľa. Toto je moment, kedy musíte mať po svojom boku nielen 100% dobrého a skúseného realitného makléra, ale hlavne lojálneho právnika, ktorý zabezpečí, že transakcia prebehne bezpečne, plynulo a Vy si na konci budete užívať nové bývanie s vedomím, že ste investovali najlepšie, ako ste vedeli.

Vážený záujemca o kúpu, po prvýkrát v dlhom období môžete Vašu transakciu zrealizovať tak, že budete držať v rukách všetky tromfy. A nezáleží na tom, či ste práve začali s hľadaním Vášho nového bývania, či neúspešne hľadáte nejaký čas alebo už dokonca vážne zvažujete jednu konkrétnu alternatívu. Aj vy môžete využiť všetky výhody, ktoré našim klientom ponúka naša realitná kancelária, a to už viac ako 7 rokov. Dovoľte nám postarať sa o Vašu kúpu a spolu s Vami postaviť zdravý základ Vášho budúceho rodinného majetku.

 

S úctou a pozdravom

Mgr. et Mgr. Andrea Hagarová, MBA

Vedúca realitnej kancelárie
Konateľ spoločnosti
0911 933 903
info@nehnutelnostibb.sk
www.nehnutelnostibb.sk