PREDANÝ – Vyhľadávaná dispozícia – 3 izb. byt, pôvod. stav, Fončorda

65 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj slnečný 3 izbový byt v najvyhľadávanejšej časti mesta Banskej Bystrice – na Fončorde. Byt sa nachádza na poslednom 4 posch. zo 4 posch. a má rozlohu 63 m2. K bytu prináleží 1x pivnica v rozlohou 2,5 m2. Kolaudácia bytového domu bola v 1966 a stavebný materiál je panel. V bytovom dome sa nenachádza výťah. Bytový dom prešiel pred časom kompletnou rekonštrukciou – nová zateplená fasáda, nová strecha, nové plastové okná na všetkých bytoch.

Výhodou bytu je to, že je v pôvodnom stave, a teda nový majiteľ si ho vie kompletne urobiť podľa vlastných predstáv. Zároveň je z neho krásny výhľad a je slnečný a teplý, lebo je orientovaný na 3 svetové strany J/V/Z.

Byt pozostáva z 3 miestností + kuchyne. Vstupuje sa do chodby, z ktorej sa vchádza do wc, kúpeľne, kuchyne a obývačky. Z obývačky sa vchádza do spálne a do detskej izby. V celom byte sú nové plastové okná. V obytných miestnostiach sú krásne zachované drevené parkety. V kuchyni, chodbe, wc a kúpeľni je na podlahe lynoleum. Jadro je pôvodné. Kuchynská linka je pôvodná. Steny sú maľované – bez stierok.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať za účelom obhliadky, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne predáva len naša realitná kancelária. Viac foto nájdete na:

https://www.topreality.sk/vyhodna-cena-pri-dnesnych-bublinovych-3-izb-byt-na-foncorde-r6040121.html

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Prílohy

Zdieľať

Zdieľaj