PREDANÝ – Výborná cena!! 3 izb.byt, Fončorda, Okružná ulica, 66 m2

79 900 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj slnečný 3 izbový byt v najvyhľadávanejšej lokalite v Banskej Bystrici, na Fončorde – Okružná ulica. Fončorda ako sídlisko ponúka plnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, lekári, MHD) a je najvyhľadávanejšia kvôli výbornej dostupnosti do centra mesta a dostatočného množstva zelene. Zastávka autobusu je 2 min. od bytového domu. Parkovanie je verejné, s parkovaním nie je problém. Bytový dom je zateplený, má novú stredu a nový výťah.

Samotný byt má rozlohu 66 m2. K nemu prináleží pivnica = 2,5 m2 a balkón = 2 m2. Dom je napojený na plyn, elektriku, vodu a kanalizáciu. Mesačné náklady za byt pri 2 ľuďoch sú 120 eur, pri 4 člennej rodine 160 eur.

Byt prešiel pred pár rokmi kompletnou rekonštrukciou = zmena dispozície bytu, murované jadro, nové rozvody, vstavané skrine, plastové okná, plávajúce podlahy, stierky, nová kuchynská linka.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, samotného wc a chodby. Z chodby sa vchádza do detskej izby – táto nie je priechodná. Ďalej sa z chodby vchádza do obývačky a z nej do spálne a kuchyne. Balkón sa nachádza v obývačke. Byt je slnečný, vkusne prerobený, teplý, stredový a ladený do jemných tónov. Nachádza sa na 5 posch. z 9 posch. Určite treba vidieť.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne predáva len naša realitná kancelária.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj