PREDANÝ – IBA U NÁS: Veľkometrážny 3 ib v tehlovej bytovke, 111 m2, centrum BB

169 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj krásny veľkometrážny 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta Banská Bystrica, na ulici CSA. Byt sa nachádza na prvom podlaží a má krásnu rozlohu – až 111 m2. K bytu prináleží balkón, pivnica a povala.

Byt sa nachádza v tehlovej bytovke a v roku 2018 prešiel zmenou dispozície/pôdorysu a KOMPLETNOU rekonštrukciou: nové rozvody vody a elektriky, nové stierky, nové podlahy, nové svetlá, nové interiérové dvere, nové vypínače a zásuvky, nová kuchynská linka, nová kúpeľňa + toaleta.

Byt sa skladá: kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa – z nej sa prechádza do veľkého šatníka, detská izba, kúpeľňa (sprchový kút + vaňa) s toaletou, balkón. Mimo bytu sa nachádza v podzemí veľká pivnica + priestor na povale.

Výhody: nepriechodné izby, výborná cena na m2, vyhľadávaná lokalita, tehlová bytovka, výborná dostupnosť – 5 min. pešo do centra, veľký balkón a pivnica, dobrá investícia v rámci návratnosti.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj