PREDANÁ – Útulná víkendová chata za obcou Tajov – 63.000 eur (15 km od BB)

63 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj peknú rekreačnú chatu 2 km za obcou Tajov v obývanej záhradkárskej oblasti. Chata nie je na samote. Je ku nej výborný prístup autom z hlavnej cesty a neďaleko je dokonca väčšie parkovisko. Chata je situovaná vo vyhľadávanej a tichej lokalite.

Chata sa skladá z 3 podlaží. Na prvom podlaží je kuchyňa, wc s kúpeľňou, špajza. Na druhom podlaží je obývačka s krbom, spálňa a kúpeľňa s wc. Na treťom podlaží je priestranná spálňa so 4 posteľmi. Vstup na podlažia je cez drevené schody.

V tesnej blízkosti chaty sa nachádza dreváreň, vonkajší krb a miestnosť na náradie.

Pozemok má 931 m2, zastavaná plocha chaty je 41 m2 a obytná plocha chaty (3 podlaží) je cca 90 m2.

Chata je skutočne útulná a podľa slov majiteľky sa tu človek výborne vyspí, oddýchne si cez víkend od mestského ruchu, nakoľko je obklopený stromami v lone prírody.

Ak by nový majiteľ nechcel takýto veľký pozemok, vie predať jednu parcelu s veľkosťou 468 m2 a peniažky z tejto investície sa mu v tejto časti vrátia.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj