PREDANÝ – Slnečný rodinný dom vzdialený len 5 min. chôdze do centra Banskej Bystrice

442 000 € eur bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj krásny dvojpodlažný rodinný dom (RD) po kompletnej rekonštrukcii. RD – Mestská vila – sa nachádza v tichej lokalite len 5 minút chôdze do centra mesta v Banskej Bystrici.

Dom prešiel peknou a vkusnou rekonštrukciou. Podlahová plocha oboch podlaží je spolu 340 m2. Na prvom poschodí RD sa nachádza kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, 2x kúpeľňa (vaňa + sprchový kút), 2x wc a priestranná chodba. Jednotlivé miestnosti nie sú priechodné. Okná sú plastové, na podlahách sú drevené parkety.

Na prízemí RD sa nachádzajú 4 miestnosti, 1x kúpeľňa (vaňa + sprchový kút), 2x wc a chodba. Jednotlivé miestnosti sú priechodné. Okná sú plastové, na podlahách sú plávajúce podlahy. Vstup do tejto časti domu je aj zo zadnej časti cez balkón.

Nový majiteľ sa môže do budúcnosti rozhodnúť, že si prerobí podkrovie (ďalších 170 m2), ktoré môže byť taktiež obývateľné.

Hlavnou výhodou RD je to, že na prvom poschodí môže nový majiteľ bývať, podkrovie si dorobí a spodnú časť si nechá pre svoju firmu – tieto priestory sa dajú krásne využiť na kancelárie, nakoľko vstup na jednotlivé podlažia je oddelený cez vnútorné schodisko.

RD je voľný okamžite. Dá sa kúpiť na hotovosť aj hypotéku (znaleckému posudku zodpovedá cena za m2). Cena za 1 m2 je 1.300 eur bez DPH.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Zdieľať

Zdieľaj