PREDANÝ – Rodinný dom na Graniari, novostavba (Mesačné náklady LEN cca 100 eur !!!)

299 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite s výbornými susedmi a luxusným výhľadom. Dom sa nachádza na Graniari v Banskej Bystrici. Má 3 podlažia a je čiastočne zapustený do zeme. V prednej časti RD sú 2 garážové státia a pred domom sú 3 parkovacie miesta.

Súčasťou domu je kamerový a poplašný systém, napojený na bezpečnostnú službu. Okná sú bezpečnostné, sklá sú trojvrstvové. Kúrenie je podlahové, svietidlá zas nízkonákladové. Mesačné náklady pri 4 člennej rodine sú LEN 100,- eur!!! Nakoľko majitelia zainvestovali do kvalitného tepelného čerpadla.

Nábytok v celom dome je robený na mieru a je vo vysokej kvalite. Dom sa predáva s celým jeho zariadením.

Rodinný dom sa nachádza v radovej výstavbe a je ladený do jemných tónov minimalistického štýlu. Vzhľadom na tú skutočnosť, že tento dom je krajný, má (1) najväčšiu záhradu a (2) úplné súkromie, nakoľko vonkajšie sedenie je z bočnej strany. Dom je napojený na elektriku, vodu a kanalizáciu. Kolaudácia RD bola pred 5 rokmi.

Na prízemí RD sa nachádza vstupná chodba so vstavaným šatníkom, vstup do garáže so vstavaným šatníkom, technická miestnosť a schody vedúce na poschodie.

Na 1 posch. je situovaná priestranná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, spojená s obývačkou, z ktorej je výstup na vrchné poschodie a výstup na predný balkón. V obývačke je krb. Na tomto posch. sa tu nachádza aj chodba so vstavanými šatníkmi, sprchový kút a wc s umývadlom. Taktiež je tu východ na zadnú terasu a záhradu. Na 2 posch. sa nachádza 1x spálňa so vstavaným šatníkom, 2x detská izba a kúpeľňa. V kúpeľni je vaňa, 2x umývadlo, wc, sušička a pračka.

Znalecký posudok na rodinný dom je z 11/2017 a je stanovený na znaleckú hodnotu 381.000,- eur.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj