PREDANÝ – Slnečný 4 izb.byt na Internátnej, Fončorda – 79 m2 (Exkluzívny predaj)

86 900 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 4 izb. byt na Internátnej ulici v Banskej Bystrici, časť Fončorda. Táto lokalita je najvyhľadávanejšia, nakoľko poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a nachádza sa tu najviac zelene po prepočte na jedného obyvateľa.

Byt je situovaný v tichej lokalite a z každého okna je výhľad na krásnu zeleň. Nachádza sa na 2 posch. a má lodžiu (3,3 m). Bytový dom má výťah. K bytu prináleží pivnica – tá je na medziposchodí. Byt pozostáva z chodby, kuchyne, spálne, obývačky s lodžiou, 2 detských izieb, kúpeľne a wc.

Byt bol rekonštruovaný pred 10 rokmi, je čiastočne zmenená jeho dispozícia. Má nové plastové okná, murované jadro, v byte je nová elektrika, sadrové stierky, drevené podlahy sú v obytných izbách, kachličky sú v chodbe, kuchyni, kúpeľni a wc. Vaňa bola menená minulý rok. Samozrejmosťou bytu sú bezpečnostné dvere, vstavaná skriňa a šatník. Kuchynská linka je drevená. Byt je dostatočne svetelný, nakoľko je orientovaný na 3 svetové strany V/S/Z.

Cena bytu: 86.900 eur
Cena za 1 m2: 1.100 eur
Mesačné náklady pri 2 dospelých a 2 deťoch: 200 eur/mes.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Vieme Vám ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku!!

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj