PREDANÝ – Slnečný 2 izb. byt na Fortničke, centrum Banskej Bystrice

80 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v najvyhľadávanejšej lokalite v Banskej Bystrici na Fortničke (centrum, ulica Martina Rázusa). Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží (1. poschodie) zo 4 podlaží v tehlovom bytovom dome v tichej lokalite plnej zelene. Súčasťou bytu je balkón. V bytových domoch v tejto lokalite nie je výťah.

Majiteľ investoval do peknej rekonštrukcie bytu, takže netreba do bytu investovať, stačí sa už len nasťahovať. Na stenách sú stierky, na podlahách je plávajúca podlaha, okná sú plastové, dvere sú drevené.

Byt má dobré dispozičné riešenie. Skladá sa zo samostatnej kuchyne, obývacej izby, spálne, chodby, kúpeľne s wc, predsiene a komory. Jednotlivé izby sú priechodné. Podlahová plocha je 62 m2.

Byt je slnečný, priestranný, vkusne zariadený, ladený do príjemných tónov. Byt sa predáva s kompletným zariadením a vybavením. A teda všetok hnuteľný majetok nachádzajúci sa v byte je v cene.

Byty v tejto lokalite si držia neustále svoju trhovú hodnotu na 1 m2, nakoľko centrum sa už viac „roztiahnuť“ nedá. Kúpou bytu v tejto lokalite ide o dobrú investíciu aj do budúcnosti.

Byt je možné kúpiť cez hypotéku alebo na hotovosť. Orientácia bytu je V/Z. Orientácia bytu je V/Z. Pri vážnom záujme je možné hovoriť o konečnej cene.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne predáva naša realitná kancelária.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj