PRENAJATÝ – Priestranný 4 izb. byt pre náročných klientov, Belveder B. Bystrica

1 100 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na prenájom luxusný slnečný 4 izb. byt v B. Bystrici, časť Belveder. Byt sa nachádza v novostavbe na 4 p. a má ideálnu orientáciu V/Z. Je z neho neskutočný výhľad na mesto a okolité hory.

Byt spĺňa požiadavky náročných klientov. Je priestranný, vzdušný, slnečný a moderne zariadený. Byt má 1x kuchyňu, 4x obytné izby, 2x kúpeľňa, 2x wc, 1x špajza, 1x chodba, 1x terasa. Byt sa prenajíma aj s pivnicou a 2x parkovanie (vnútorné a vonkajšie).

Izby medzi sebou nie sú priechodné. Byt sa skladá z kuchyne, ktorá je spojená s jedálňou a obývačkou. Kuchyňa má samostatnú špajzu a z obývačky je výstup na terasu. Dve detské izby sú menšie. Spálňa je priestranná, má samostatný šatník a kúpeľňu s wc. Byt má ešte jednu samostatnú kúpeľňu a samostatné wc. Výhodou bytu je aj chodba, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností a oddeľuje tak priamy vstup do obývacieho priestoru.

Rozloha bytu: 135,5 m2

Rozloha terasy: 30 m2

Rozloha pivnice: 10 m2

Parkovanie: pre dve autá (1x garážové státie, 1x vonkajšie park. miesto)

Byt je voľný k nasťahovaniu okamžite. Pri podpise zmluvy sa skladá 3 x 1.100,- eur (jednomesačný nájom, vratná kaucia, nevratná kaucia). Vratná kaucia bude slúžiť v prípade škodovej udalosti na úhradu nákladov – ak žiadna škoda nevznikne, kaucia sa v plnej výške vracia, resp. sa môže zarátať na posledný mesačný nájom.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj