PRENAJATÝ – Prenájom 4 ib s balkónom v novostavbe pri Mestskom parku, centrum BB

800 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici. Byt je situovaný v tesnej blízkosti Mestského parku na Murgašovej ulici. Klienti túto lokalitu vyhľadávajú primárne pre jej nadštandardné nízko podlažné bývanie v tesnej blízkosti parku s tenisovými kurtami a dobrú dostupnosť do centra mesta; sekundárne pre jej občiansku vybavenosť a dostupnosť do mesta a nákupného centra Európa, ktoré je vzdialené od bytového domu cca 5 min. chôdzou.

Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene a má iba 4 nadzemné podlažia. Prvé podlažie bytového domu tvoria komerčné priestory – polyfunkcia. Bytový dom má výťah. Byt sa nachádza na 1 posch. a je orientovaný na V/Z. Byt má balkón a parkovacie státie.

Samotný byt má 97 m2 a skladá sa zo 4 obytných miestností (1x obývačka, 2x spálňa, 1x pracovňa), kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety, chodby, 2x samostatného šatníka a špajze. Jednotlivé miestnosti medzi sebou nie sú priechodné.  Byt je ladený do príjemných moderných tónov; prenajíma sa zariadený.

Výška mesačného nájmu je 800,- eur aj s energiami. Pri podpise zmluvy sa skladá 3 x 800,- eur (t. j. 1x mesačný nájom, 2x vratná kaucia) a 1x 400,- eur za sprostredkovanie obchodu a vypracovanie zmluvnej dokumentácie.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj