PRENAJATÝ – Prenájom 3 ib v novostavbe v centre mesta Banská Bystrica, Dolná ulica

650 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v polyfunkčnej novostavbe na Dolnej ulici. Má balkón a pivnicu. Na prízemí polyfunkčnej novostavby sa nachádza lekáreň, cestovná kancelária a cukráreň.

Byt sa nachádza na 5 posch. s orientáciou na slnečnú západnú stranu. Má balkón s rozlohou 3 m2. K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza na prvom podzemnom podlaží novostavby a má rozlohu 3 m2. Už z fotografii je zrejmé, že byt je ladený do príjemných moderných teplých tónov. K bytu sa prenajíma jedno vonkajšie parkovacie miesto za rampou na diaľkové ovládanie.

Byt má slušných 70 m2. Skladá sa z kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou (tu je balkón), spálne, detskej izby/pracovne, kúpeľne, samostatného wc a chodby. Vstup do jednotlivých miestností je priamo z otvoreného centrálneho priestoru obývačky a kuchyne.

Byt sa prenajíma v stave, ktorý zodpovedá aktuálnym fotografiám. Je ideálny pre jednu alebo dve dospelé osoby (max. 1x dieťa). Byt nie je vhodný pre fajčiaroch a chovateľov domácich zvierat.

Výška mesačného nájmu je 450,- eur + 150,- energie + 50,- parkovanie.

Pri podpise zmluvy sa skladá 1x mesačný nájom vo výške 650,- eur, 1x mesačná vratná kaucia vo výške 650,- eur + 1x nevratná kaucia za sprostredkovanie obchodu a vypracovanie zmluvnej dokumentácie vo výške 325,- eur.

Výhody bytu:

– vyhľadávaná lokalita kvôli okamžitej dostupnosti do centra mesta,

– luxusní susedia,

– zabezpečená je tu stála upratovacia služba na spoločné vnútorné a vonkajšie priestory polyfunkčného domu,

– parkovacie miesto je zabezpečené za rampou na diaľkové ovládanie,

– všetky vchody do polyfunkčného domu sú zabezpečené kamerovým systémom,

– v prípade akejkoľvek poruchy v polyfunkčnom dome alebo byte je zabezpečená jej okamžitá oprava prostredníctvom stálej služby,

– na prízemí je cukráreň, lekáreň a cestovná kancelária,

– v bezprostrednej blízkosti sú ambulancie lekárov.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj