Prenájom 3 ib (63 m2) v lokalite Sídlisko, širšie centrum BB

550 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici. Byt je situovaný v širšom centre mesta; na sídlisku Sídlisko. Primárne túto lokalitu klienti vyhľadávajú pre jej výbornú dostupnosť do centra mesta, tiché bývanie s množstvom zelene a dobrú občiansku vybavenosť; sekundárne pre jej dostupnosť na autobusovú a železničnú stanicu, ktorá je vzdialená cca 5 min. chôdzou od bytového domu.

Bytový dom je z tehly a má iba 4 posch. Bývanie v tejto lokalite je ideálne pre klientov, ktorí preferujú komorné bývanie. Byt sa nachádza na 3 posch., má balkón a pivnicu. Bytový dom nemá výťah. Parkovanie pred domom je bezproblémové (rezidenčná karta).

Samotný byt má 63 m2 a skladá sa z kuchyne, spálne, obývačky (tu je balkón), detskej izby, kúpeľne s wc a chodby. Byt sa prenajíma zariadený. Na byte bola pred pár rokmi vykonaná čiastočná rekonštrukcia (murované jadro, stierky, podlahy, vstavané šatníky). Orientácia bytu je na dve svetové strany V/Z.

Výška mesačného nájmu aj s energiami je 550 eur. Pri podpise zmluvy sa skladá 3 x 550 eur.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj