PREDANÝ – Predaj 2 i.b. na Uhlisku, 72,5 m2 = 75.000 eu

75 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v širšom centre mesta BB, časť Uhlisko. Byt sa nachádza na 1 posch. a má balkón. Dostupnosť do centra je 7 min. pešo. Byt sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene. Byt má pivnicu.

Podlahová plocha bytu je 72,5 m2. Byt pozostáva z kuchyne (tu je aj špajza), obývačky, spálne, kúpeľne, wc, chodby a balkónu. Izby nie sú priechodné, vchádza sa do nich cez chodbu.

Byt je v pôvodnom stave, čo je výhoda pre nového majiteľa, nakoľko si ho vie zrekonštruovať urobiť podľa vlastnej predstavy. Bytový dom je tehla.

Byt sa predáva za 75.000 eur, čo je cca 1.035 eur za 1 m2. Je to výborná cena, nakoľko byty v tejto lokalite v pôvodnom stave sa predávajú aj za 1.300 eur za 1 m2.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj