PREDANÝ – Predaj zrekonštruovaného 2ib na Fončorde (64 m2), 3D obhliadka a 2D + 3D pôdorys

113 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj pekne prerobený 2 ib v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na ulici Tulská. Bytový dom je situovaný v jednosmernej ulici a má 7 nadzemných podlaží. Bytový dom má výťah a je po rekonštrukcii (nová strecha, zateplená fasáda, nové vstupné dvere s prístreškom, vymaľované vnútorné priestory vchodu a nové schránky).

Byt má krásnych 64 m2 sa nachádza na 6 posch. Orientácia svetových strán bytu je JV/SZ. Súčasťou bytu je balkón a pivnica. Jedná sa o zvolenský typ bytu; skladá sa z obývačky, spálne (tu je balkón), kuchyne, kúpeľne, toalety a chodby. Mesačné náklady pri 2 osobách sú vo výške cca 150,- eur (t. j. správa domu, voda, teplo, elektrika, plyn). Byt je slnečný a je z neho príjemný výhľad.

Kupujúci sídlisko Fončorda vyhľadávajú primárne pre jej výbornú občiansku vybavenosť a dostatočné množstvo zelene. Je tu výrazná spätosť s okolitou prírodou. Byt je ideálny buď ako kúpa na investíciu pre nájomcov alebo potreba vlastného bývania. Parkovanie je zabezpečené priamo pred bytovým domom. Cena predaja bola stanovená po konzultácii so znalcom z odboru stavebníctvo.

Zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi, poplatky u notára a poplatky na katastri – toto všetko je zahrnuté už v cene nehnuteľnosti.

Link na 3D virtuálnu prehliadku je nižšie na stránke alebo tu:
https://my.matterport.com/show/?m=p2UwNK9ncKH

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Videoprehliadka

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj