Odstúpenie priestorov zabehnutej reštaurácie ,,Do popuku“ v novostavbe, širšie centrum BB

Dohodou

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne odstúpenie priestorov zabehnutej reštaurácie „Do popuku“, ktorá sa nachádza v novostavbe Terminal na vlakovej a autobusovej stanici v Banskej Bystrici. Majitelia sa tak rozhodli preto, lebo majú viacero úspešne rozbehnutých reštauračných prevádzok a nestíhajú sa všetkým na 100% venovať.

Priestory reštaurácie majú spolu 247 m2. Plocha predných priestorov je 100 m2, plocha zadných priestorov je 102 m2 a plocha terasy je 45 m2. V predných priestoroch sa nachádza: jedáleň, výdajňa jedál a toalety pre zákazníkov. V zadných priestoroch sa nachádza: kuchyňa, umývací servis, chladiaci box, sklad zeleniny, sklad olejov, suchý sklad, šatňa pre zamestnancov, toalety pre zamestnancov, kancelária.

Reštaurácia je napojená na plyn, elektriku, vodu a kanalizáciu. Komplet celé vnútorné zariadenie je nové a inštalované tak, aby nebolo nezávislé od susedných priestorov. Je tu nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, rekuperačná jednotka, plynový kotol, elektrický rozvádzač, umývačka skla, umývačka riadu atď. Všetky potrebné povolenia a revízne potvrdenia sú aktuálne a platné.

Cena odstúpenia bude komunikovaná na osobnom stretnutí.

Výhody priestorov reštaurácie:
– návratnosť je do 5 r. podľa aktuálnych tržieb,
– jedná sa o novostavbu,
– dva samostatné vchody do priestorov nezávislé od ničoho a nikoho,
– priestory sú napojené na vlastné zdroje bez závislosti na Termináli,
– priestory môžu byť využívané celých 24 hodín denne (v zmysle otváracích hodín).

Ak Vás ponuka oslovila volajte a dohodneme si obhliadku. Právne poradenstvo je v cene nehnuteľnosti.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj