STIAHNUTÝ Z PONUKY – Predaj RD na Suchom vrchu s výhľadom na celú BB

530 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj luxusný rodinný dom na Suchom vrchu v Banskej Bystrici. V tejto lokalite je veľa pekný domov, avšak len tri pozemky majú tú najlepšiu orientáciu s výhľadom na celé mesto, a toto je jeden z nich. Určite odporúčam vidieť!!

Rodinný dom má dve podlažia. Na prvom podlaží sa nachádza priestranná kuchyňa (55 m2) spojená s obývačkou a krbom, sauna, posilovňa, wc, kúpeľňa, technická miestnosť a garáž. Druhé podlažie je rozdelené na rodičovskú a detskú časť. Do rodičovskej časti sa vchádza cez veľkú spálňu a z nej na jednej strany do kúpeľne (vaňa, sprchový kút, wc, 2x umývadlo) a z druhej do šatníka. Detskú časť tvoria dve detské izby, medzi ktorými je farebná kúpeľňa. Na tomto podlaží sa nachádza aj miestnosť, ktorá slúži ako práčovňa a žehliareň.

Dom sa nachádza pozemku, ktorého rozloha je 1.003 m2. Zo spodnej časti pozemku je 6 m vysoký oporný múr, vďaka čomu je z neho krásny výhľad na celú Banskú Bystricu. Zastavaná plocha RD je 190 m2, úžitková plocha je 260 m2.

V okolí rodinného dom sa z prednej časti nachádza pekne upravený trávnik, chodníky a záhony. V bočnej časti domu je situovaný prestrešený altánok s krbom (100 m2) a zastrešené vonkajšie parkovanie. Zo zadnej časti RD je terasa (vstup na ňu je len z domu), vonkajší bazén a trampolína pre deti. Bazén je vyhrievaný, napojený na samostatné čerpadlo. Obsahuje PH pumpu, ktorá automaticky kontroluje tvrdosť vody. Bazén funguje na systéme salinácie, ktorá je jedným z najúčinnejších spôsobov dezinfekcie vody v bazéne. Mikroprocesorom riadený systém elektrolýzy produkuje zo slanej vody prírodný chlór, ktorý v podobe kyseliny chlórnej spoľahlivo ničí baktérie, vírusy a riasy. Takto ošetrená voda je krištáľovo čistá a nedráždi kožu ani oči.

Dom je napojený na vodu, elektriku, plyn, dažďovú a splaškovú kanalizáciu. Kúrenie v dome je podlahové. Okná sú viacvrstvové, bezpečnostné. V okolí domu je automatické zavlažovanie v 4 okruhoch (kvapková + trávniková závlaha).

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

Komplet foto dokumentácia tu: https://www.topreality.sk/predaj-velmi-pekneho-rd-na-suchom-vrchu-s-vyhladom-na-celu-bansku-bystricu-r6340295.html

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj