PREDANÝ – Predaj stavebného pozemku 691 m2 na výstavbu rodinného domu, obec Dolná Ždaňa

22 112 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s výmerou 691 m2 v obci Dolná Ždaňa. Pozemok je rovinatý, slnečný a nachádza neďaleko obecného úradu na konci slepej ulice. Z pozemku je pekný výhľad na okolitú prírodu. Za týmto pozemkom nie je momentálne reálny predpoklad na ďalšiu výstavbu rodinných domov.

K pozemku vedie asfaltová cesta, ktorej vlastníkom je obec. Pozemok je napojený na siete. Na hranici pozemku sa nachádza prípojka na elektrinu a obecný vodovod. Prípojka na plyn sa nachádza na susednom pozemku (cca 10 m). V obci sú rodinné domy napojené na septik (nie je tu kanalizácia), takže aj tento pozemok bude musieť byť riešený týmto spôsobom.

Pozemok nemá žiadne ťarchy ani vecné bremená. Majiteľom pozemku vydal obecný úrad Dolná Ždaňa potvrdenie o tom, že pozemok je určený na individuálnu bytovú výstavbu, teda na stavbu rodinného domu. Potvrdenie je vydané k 3/2020. Uličná čiara nie je vyhotovená, nakoľko obec nie je povinná mať územný plán obce.

Cena predaja nehnuteľnosti je 22.112,- eur (čo je v prepočte 32 eur za 1 m2). V tejto cene je zahnutý už aj právny servis a komplet zmluvná dokumentácia vypracovaná advokátom.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj