PREDANÝ – Predaj RD v blízkom centre za výbornú cenu 57.000 eur

57 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v tichej časti mesta Lučenec. Dom sa nachádza v pôvodnom, ale zachovalom stave. Stavebný materiál je tehla, strecha je z plechu.

Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so špajzou, kúpeľňou s wc, menšou komorou (tu je umiestnený bojler) s výstupom na povalu + z troch obytných miestností. V kúpeľni je k dispozícii vaňa, umývadlo a wc. Podlaha domu je tvorená kombináciou keramickej dlažby, pvc a linolea. V celom dome sú zachovalé drevené okná a na stenách sú stierky.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Jeho výhodou je jeho umiestnenie (nachádza sa v tichej lokalite blízko nákupného centra Tesco) a v jeho blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Plocha domu: 200 m2. Plocha pozemku: 400 m2.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj