Predaj RD po kompletnej rekonštrukcii, Králiky (10 km od B. Bystrice)

360 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 12 ročný rodinný dom (RD) na Králikoch, ktorý prešiel v 8/2018 kompletnou rekonštrukciou (nové rozvody vody a kúrenia, nový krb, nové podlahy, nové stierky, nová kuchyňa, nové kúpeľne… ).

Rodinný dom sa nachádza na Králickej ceste a má dve podlažia. Zastavaná plocha domu je 169 m2. Pozemok má spolu cca 1.500 m2 a nachádza sa na ňom (okrem domu) aj garáž s rozlohou 31 m2 a poschodový letný domček. Čo sa týka pozemku: 2/3 pozemku je rovina a 1/3 je svahovitejšia.

Do domu sa vstupuje cez priestrannú chodbu, z ktorej sa prechádza do jednotlivých miestností – tie nie sú medzi sebou priechodné. Nachádza sa tu kuchyňa – spojená s obývačkou (krb), obytná izba s kúpeľňou, šatník, práčovňa, toaleta. Vstup na poschodie je do veľmi pekného a otvoreného priestoru – ateliéru – oddychovej časti domu s krásnym výhľadom. Na poschodí sa nachádzajú tri obytné izby, jeden šatník, samostatná toaleta a kúpeľňa (vaňa + sprch. kút). Dom je čiastočne podpivničený.

Celý RD má výbornú dispozíciu. Je ladený do príjemných výrazných tónov a dizajnu. Určite odporúčam vidieť!!

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj