Predaj pekného 3 ib na sídlisku Radvaň, Banská Bystrica

115 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v meste Banská Bystrica v lokalite Radvaň, na ulici Bernolákova (širšie centrum mesta). Túto lokalitu, sídlisko Radvaň, vyhľadávajú najmä rodiny s deťmi kvôli jej plnej občianskej vybavenosti (školy, škôlky, obchody, autobusy atď.) alebo ľudia na dôchodku kvôli blízkej dostupnosti do zdravotného strediska Novamed.

Predmetný byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Bytový dom je zateplený, strecha je nová, výťah je nový, celých vchod je vystierkovaný a má kamerový systém. Byt má balkón a pivnicu. Orientácia bytu je na dve svetové strany V/Z. Byt prešiel pred niekoľkými rokmi rekonštrukciou. Na byte sa menili okná, stierky, podlahy, jadro v kúpeľni a wc, kuchynská linka a urobil sa samostatný šatník. Parkovať sa dá pred domom aj za domom.

Byt je trojizbový a má krásnych 75 m2. Skladá sa z obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne s wc, samostatného šatníka a chodby. Príslušenstvom bytu je balkón a pivnica. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Cena zariadenia je v celkovej cene predaja.

Ak Vás ponuka oslovila volajte a dohodneme si obhliadku. Hypotekárne poradenstvo, vybavenie hypotéky a právny servis je v cene nehnuteľnosti.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj