PREDANÝ – Predaj novostavby RD na Králikoch (15 min. autom od centra BB)

319 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu na Králikoch, okres B. Bystrica. Dom sa nachádza na Králickej ceste a má dve podlažia. Majitelia predávajú dom kvôli tomu, že sa sťahujú (pracovná príležitosť v inom meste). Cena predaja nehnuteľnosti je stanovená na základe znaleckého posudku (ZP je z 11/2019).

Rodinný dom je 5 izbový. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, jedálenský kút, obývačka s krbom, obytná miestnosť so samostatnou kúpeľňou s wc, práčovňa, veľký šatník, pivnica a samostatná toaleta. Vstup na poschodie je cez priestranné sklenené schodisko do otvoreného priestoru – ateliéru, prípadne pracovne s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Na poschodí sa nachádzajú tri obytné izby, jeden šatník, samostatná toaleta a kúpeľňa (vaňa + sprchový kút).

Pozemok pod domom má cca 1.500 m2 a nachádza sa na ňom (okrem domu) aj garáž s rozlohou 31 m2 a poschodový dvojpodlažný letný domček s rozlohou 40 m2. Zastavaná plocha domu je 170 m2, úžitková plocha domu je 240 m2. Pozemok je z 2/3 rovina a 1/3 je svahovitejšia.

Rodinný dom ma výbornú dispozíciu, jednotlivé izby nie sú medzi sebou priechodné. Dom je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú priestor. Interiér domu je ladený do moderných tónov a dizajnu. Fotografie z okolia domu posielam na vyžiadanie do mailu.

Cena predaja nehnuteľnosti je 319.000 eur. V tejto cene je zahnuté aj právne poradenstvo, právny servis, komplet zmluvná dokumentácia, vybavenie hypotekárneho úveru, poplatky u notára, poplatky na katastri, znalecký posudok atď.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj