PREDANÝ – Predaj luxusného domu pri D. Smokovci s výhľadom na V. Tatry

309 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom (RD) v obci Veľký Slavkov (dedinka vedľa Dolného Smokovca). Dom je slnečný a má luxusnú orientáciu s výhľadom na Vysoké Tatry. Plocha rodinného domu je 130 m2 a plocha pozemku je 950 m2.

Rodinný dom má dve spálne, jednu kuchyňu spojenú s obývačkou, jednu pracovňu, dve kúpeľne s wc, jednu technickú miestnosť a jednu priestrannú chodbu s výstupom na poschodie. Poschodie sa dá využívať ako úložný alebo spací priestor. Dom sa predáva aj s jeho zariadením.

Stavebným materiálom RD je tehla, strecha je pálená škridla a okná sú 3-vrstvové plastové. Omietky na stenách v interiéri sú striekané sadrokartónové – štruktúrované. Podlaha v kuchyni a na chodbe je mramor, v obytných izbách je laminát a v kúpeľniach s wc je dlažba.

Pozemok je oplotený, dá sa parkovať autami vedľa domu alebo pred domom. Vstup na pozemok je cez bráničku na pešo alebo autom cez elektrickú bránu. Podlaha pred vstupom do domu je z červeného smreku. Tesne vedľa domu je zámková dlažba pre autá + pätky ako predpríprava na prístrešok pre autá. Za domom je nanovo položený trávnik (tzv. koberec) plus príprava časti pozemku na terasu.

Dom je napojený na vodu, plyn, elektriku, dažďovú kanalizáciu, splaškovú kanalizáciu a alarm. Internet a TV „ide“ vzduchom. Záhrada je napojená na závlahu.

Výhody: novostavba RD, priestranný pozemok, vyhľadávaná lokalita s cca 70 novými RD, výhľad z domu je priamo na Vysoké Tatry, výborná dostupnosť na diaľnicu, správca – stará sa o záhrady RD v tejto lokalite + upratovanie RD.

Komplet foto posielame na vyžiadanie do mailu.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj