PREDANÝ – Predaj 3 izb. luxusného bytu na 4 posch. s výhľadom na zeleň, centrum BB

126 053 € eur bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť REALITY BB s.r.o. ponúka na predaj 3 izb. slnečný byt, ktorý je situovaný na okraji Mestského parku, v centre mesta, v najatraktívnejšom prostredí Banskej Bystrice. Celková výmera bytu je 83,09 m2. Cena bytu bez DPH je 126.053 eur. Byt sa nachádza na 4 poschodí z 5. V celej novostavbe je spolu len 15 bytov (na každom poschodí sú 3 byty). Kolaudácia bytového domu sa predpokladá na koniec tohto roka (12/2017).

Ponúkame Vám luxusné bývanie. Rezidenčný bytový dom ponúka na 5 nadzemných podlažiach 15 atraktívnych bytov pre single, páry aj celé rodiny – od 83 do 112 m². Mimoriadne svetlé variabilné obývacie priestory, s pivnicami a garážami v podzemí pre nových majiteľov. Staňte sa nimi aj vy!

Žiadna novostavba už nemôže byť bližšie – päť minúť na Hlavné námestie.
Nijaký bytový kolos – iba 15 bytov na piatich podlažiach.
Vybavenosť na dosah – obchody, služby, školy len na pár krokov.

LUXUSNÝ AREÁL
Atraktívna a prestížna lokalita v meste. Moderné a príjemné bývanie. Ideálne miesto na rodinný život. Bezpečnosť. Oplotený areál s kontrolovaným vjazdom so systémom videovrátnikov, ktorý zvyšuje pocit bezpečia v areáli. Kontrola nad tým, kto vstupuje do areálu, z pohodlia domova.
Komfort. Pocit komfortu ako v rodinnom dome.

DOKONALÝ BYT
Každý z bytov poskytuje vďaka architektonickému riešeniu dokonalý pokoj.
Skvelá lokalita poskytuje priestor na športové vyžitie a outdoor aktivity, a zároveň výhody mesta, ktoré je na dosah so svojou infraštruktúrou.
S vaším kúskom raja už nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Rezidencia má ideálnu polohu – nachádza sa v meste a zároveň v pokoji prírody, na dosah od obľúbeného mestského parku a doslova na skok od srdca mesta. Privátny raj v meste.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

 

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Prílohy

Zdieľať

Zdieľaj