PREDANÝ – Predaj 3 izb. luxusného bytu na 3 posch. s výhľadom na zeleň, centrum BB

123 560 € eur bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť REALITY BB s.r.o. ponúka na predaj 3 izb. slnečný byt, ktorý je situovaný na okraji Mestského parku, v centre mesta, v najatraktívnejšom prostredí Banskej Bystrice. Celková výmera bytu je 83,13 m2. Cena bytu bez DPH je 123.560 eur. Byt sa nachádza na 3 poschodí z 5. V celej novostavbe je spolu len 15 bytov (na každom poschodí sú 3 byty). Kolaudácia bytového domu sa predpokladá na koniec tohto roka (12/2017).

Ponúkame Vám luxusné bývanie. Rezidenčný bytový dom ponúka na 5 nadzemných podlažiach 15 atraktívnych bytov pre single, páry aj celé rodiny – od 83 do 112 m². Mimoriadne svetlé variabilné obývacie priestory, s pivnicami a garážami v podzemí pre nových majiteľov. Staňte sa nimi aj vy!

Žiadna novostavba už nemôže byť bližšie – päť minúť na Hlavné námestie.
Nijaký bytový kolos – iba 15 bytov na piatich podlažiach.
Vybavenosť na dosah – obchody, služby, školy len na pár krokov.

LUXUSNÝ AREÁL
Atraktívna a prestížna lokalita v meste. Moderné a príjemné bývanie. Ideálne miesto na rodinný život. Bezpečnosť. Oplotený areál s kontrolovaným vjazdom so systémom videovrátnikov, ktorý zvyšuje pocit bezpečia v areáli. Kontrola nad tým, kto vstupuje do areálu, z pohodlia domova.
Komfort. Pocit komfortu ako v rodinnom dome.

DOKONALÝ BYT
Každý z bytov poskytuje vďaka architektonickému riešeniu dokonalý pokoj.
Skvelá lokalita poskytuje priestor na športové vyžitie a outdoor aktivity, a zároveň výhody mesta, ktoré je na dosah so svojou infraštruktúrou.
S vaším kúskom raja už nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Rezidencia má ideálnu polohu – nachádza sa v meste a zároveň v pokoji prírody, na dosah od obľúbeného mestského parku a doslova na skok od srdca mesta. Privátny raj v meste.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj