PREDANÝ – Predaj 3 ib s krbom po komplet rekonštrukcii, obec Horná Mičiná

105 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj nadštandardne prerobený veľkometrážny 3 ib v obci Horná Mičiná. Obec Horná Mičiná má aktuálne cez 600 obyvateľov a je vzdialená iba 8 km od mesta Banská Bystrica (t. j. 9 min. autom). V historických záznamoch sa obec po prvý raz spomína v roku 1293. Leží v západnej časti Slovenského Rudohoria a patrí k Bystrickej vrchovine, ktorá tvorí najväčšiu časť Zvolenskej kotliny. V katastri obce sa nachádza prírodná rezervácia Kozlinec s izolovaným výskytom duba plstnatého.

Horná Mičiná sa zapísala do dejín kultúry ako rodisko ľudí, ktorých diela sa stali trvalou súčasťou našej kultúry; napr. J. Chalupka (* 1791 – † 1871) dramatik, publicista, prozaik a evanjelický kňaz alebo A. H. Krčméry (* 1822 – † 1891) hudobný skladateľ a národovec. V obci sa nachádzajú okrem Obecného úradu aj obchody s potravinami, krčmy, kostoly, reštaurácie, ihriská, autodielňa, ako aj ubytovanie pre turistov.

Bytový dom sa nachádza v tichej a slepej ulici neďaleko hlavnej cesty; je z tehly a má 3 nadzemné podlažia. Tento rok bola vykonaná kompletná rekonštrukcia bytového domu (nová strecha, zateplená fasáda, vstupné dvere s prístreškom, vymaľované vnútorné priestory vchodu, schody, schránky a zvončeky). Bytový dom nemá výťah.

Byt pred 3 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má luxusných 81 m2 a nachádza sa na 2 posch. Súčasťou bytu je balkón, krb a pivnica. Jednotlivé miestnosti v byte nie sú medzi sebou priechodné. Byt sa skladá sa z obývačky (tu je balkón), spálne, detskej izby, kuchyne (tu je špajza), jedálne (tu je krb), kúpeľne, samostatnej toalety a chodby. Byt je slnečný a je z neho neskutočný výhľad na okolitú prírodu. Orientácia bytu je JV/SZ. Byt sa predáva aj s garážou (cca 20 m2).

Výhody bytu: veľkometrážny byt, má balkón, v byte sa nachádza nový funkčný krb, garáž je zahrnutá už v cene predaja, tiché prostredie na bývanie, okolitá príroda je ideálna pre milovníkov športu (turistika, bike, beh, bežky), dostupnosť do mesta Banská Bystrica je iba 8 km.

Zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi, poplatky u notára a poplatky na katastri – toto všetko je zahrnuté už v cene nehnuteľnosti. Cena predaja bola stanovená po konzultácii so znalcom z odboru stavebníctva.

Link na 3D virtuálnu prehliadku je v texte nižšie alebo aj tu:
https://my.matterport.com/show/?m=US6uuPAT2Jv

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Videoprehliadka

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj