PREDANÝ – Predaj 3 ib (70 m2) v Sásovej na Pieninskej ulici, čiastočná rekonštrukcia

105 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj 3 ib v Banskej Bystrici na sídlisku Sásová. Byt sa nachádza v lokalite plnej zelene na ulici Pieninská a je po čiastočnej rekonštrukcii. Bytový dom sa nachádza v slepej ulici a má 7 nadzemných podlaží. Je po kompletnej rekonštrukcii (nová strecha, zateplená fasáda, nové vstupné dvere s prístreškom, vymaľované vnútorné priestory vchodu a nové schránky). Bytový dom má výťah. Za domom sa nachádza novovybudované detské ihrisko.

Byt sa nachádza na 3 posch. a je orientovaný na JV/SZ. Súčasťou bytu je balkón a pivnica (2x). Byt má krásnych 70 m2 (typ bytu: NKS) a skladá sa z obývačky, spálne, detskej izby, kúpeľne, kuchyne, samostatnej toalety a priestrannej chodby. Mesačné náklady pri 2 osobách sú vo výške 140,- eur (správa domu, voda, teplo, elektrika, plyn).

Klienti sídlisko Sásová vyhľadávajú primárne pre jej nízko nákladové bývanie, výbornú občiansku vybavenosť a tesnú spätosť s okolitou prírodou. Byt je ideálny ako kúpa na investíciu pre nájomcov alebo pre potreby vlastného bývania. Parkovať autom je možné pred domom alebo na veľkom parkovisku, ktoré je vzdialené cca 200 m od bytového domu.

Zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi, poplatky u notára a poplatky na katastri  – toto všetko je zahrnuté už v cene nehnuteľnosti.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj