PREDANÝ – Predaj 2 ib na Fončorde v B. Bystrici, ulica Moskovská

86 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Banská Bystrica na Moskovskej ulici. Byt sa nachádza na sídlisku Fončorda – je to najvyhľadávanejšia lokalita mesta, nakoľko obsahuje plnú občiansku vybavenosť a dostatočné množstvo zelene. Byt je situovaný na 7 p. s orientáciou na západnú stranu. Byt má pivnicu ale nemá balkón.

Bytový dom je zateplený, strecha je nová a výťah má revíziu. Byt je ideálny pre takého klienta, ktorý má rád slnko, teplo a chce výhľad. Byt je slnečný, lebo je otočený na západnú svetovú stranu. Byt je teplý, nakoľko je stredový a nachádza sa na vyššom poschodí, čo šetrí mesačné náklady. Z bytu je krásny výhľad na rodinné domy na Suchom vrchu.

Byt prešiel rekonštrukciou pred 15 rokmi, a teda je staršieho dáta. Byt má obývačku, spálňu, vstavaný šatník v spálni, kúpeľňu s WC, chodbu a pivnicu. Izby medzi sebou nie sú priechodné. Byt má rozlohu 60 m2, ale v skutočnosti pôsobí, akoby mal viac – skutočne odporúčam vidieť!!

Ak Vás ponuka oslovila, dlho by som neváhala, lebo bytov na predaj v tejto lokalite je málo.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj