Predaj 2 ib (57 m2) na Hornej ulici po kompletnej rekonštrukcii, centrum B. Bystrica

132 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 ib v centre mesta Banská Bystrica. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a nachádza sa na Hornej ulici oproti Mestskému úradu s výhľadom na fontánu. Bytový dom je z tehly a má 4 nadzemné podlažia. V tejto lokalite je málokedy na predaj byt tohto typu. Zaujímavosťou je, že bytový dom má výťah.

Táto lokalita je klientmi vyhľadávaná kvôli jej skvelej dostupnosti do centra mesta Banská Bystrica a občianskej vybavenosti. Neďaleko bytového domu sa nachádza poliklinika, Mestský úrad, autobusová zastávka, nákupné centrum Terminal a železničná a autobusová stanica. Byt je ideálny buď ako kúpa na investíciu alebo ako potreba vlastného bývania.

Byt sa nachádza na 2 posch. a je orientovaný na JZ. Príslušenstvom bytu sú dve pivnice; murovaná a latková. Byt má 57 m2 a skladá sa z obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, toalety a chodby. Mesačné náklady pri 1 osobe sú vo výške 90,- eur. Byt nemá balkón. Parkuje sa za bytovým domom (rezidenčná karta).

Byt sa predáva s komplet zariadením tak, ako je to na fotografiách. V cene predaja je aj zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi, poplatky u notára a poplatky na katastri.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj