PREDANÝ – Predaj nadštandardného rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite, Rudlová

245 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj veľký slnečný 6 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrici, v Rudlovej. Dom je vo výbornom stave. Skladá sa z 3 podlaží (suterén, prízemie a podkrovie). Dve priestranné garáže sa nachádzajú v prednej časti domu. Garáže sú čiastočne zapustené do zeme.

V spodnej časti domu (suterén) sa nachádza veľká miestnosť na telocvičňu, sauna, sprcha, WC, umývadlo, vstavané skrine na bundy/topánky a práčovňa s kotolňou.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a samostatnou špajzou, 2 obývacie izby (v jednej je krb a barový pult, v druhej je veľký rustikálny stôl so stoličkami), kúpeľňa (2x umývadlo, vaňa, sprchový kút) a samostatné WC.

V podkroví domu (1. posch.) sa nachádzajú 4 spálne s balkónmi, kúpeľňa (2x umývadlo, hydromasážna vaňa, sprchový kút) a samostatné WC s pisoárom a umývadlom.

Zaujímavosťou domu je krásne drevené schodisko, ktoré je ukotvené v suteréne a pokračuje až na horné poschodie, ako aj posuvné drevené presklené steny, ktoré oddeľujú chodbu od obývacích izieb. Dom je v maximálne zachovalom stave. Určite treba vidieť!!!

Cena ponúkanej nehnuteľnosti: 245.000,- EUR.

!!Bonus pre klientov!!
Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj