PREDANÝ – Predaj nadštandardného rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite, Rudlová

245 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj veľký slnečný 6 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrici, v Rudlovej. Dom je vo výbornom stave. Skladá sa z 3 podlaží (suterén, prízemie a podkrovie). Dve priestranné garáže sa nachádzajú v prednej časti domu. Garáže sú čiastočne zapustené do zeme.

V spodnej časti domu (suterén) sa nachádza veľká miestnosť na telocvičňu, sauna, sprcha, WC, umývadlo, vstavané skrine na bundy/topánky a práčovňa s kotolňou.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a samostatnou špajzou, 2 obývacie izby (v jednej je krb a barový pult, v druhej je veľký rustikálny stôl so stoličkami), kúpeľňa (2x umývadlo, vaňa, sprchový kút) a samostatné WC.

V podkroví domu (1. posch.) sa nachádzajú 4 spálne s balkónmi, kúpeľňa (2x umývadlo, hydromasážna vaňa, sprchový kút) a samostatné WC s pisoárom a umývadlom.

Zaujímavosťou domu je krásne drevené schodisko, ktoré je ukotvené v suteréne a pokračuje až na horné poschodie, ako aj posuvné drevené presklené steny, ktoré oddeľujú chodbu od obývacích izieb. Dom je v maximálne zachovalom stave. Určite treba vidieť!!!

Cena ponúkanej nehnuteľnosti: 245.000,- EUR.

!!Bonus pre klientov!!
Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Kompletnú fotodokumentáciu nájdete na: https://www.topreality.sk/predaj-nadstandardneho-rodinneho-domu-vo-vyhladavanej-lokalite-rudlova-r6227164.html

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj