Mezonetový 4 izb. byt v centre mesta s výhľadom na zeleň, byt: 127 m2 – terasa: 25 m2

241 300 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj krásny slnečný mezonetový 4 izbový byt s rozlohou 127 m2v priamom centre mesta s výhľadom na zelený park. Výhľad z terasy, ktorá má 25 m2, je neskutočný. Bytový dom je situovaný v tichej lokalite pri pamätníku SNP. Byt sa nachádza na 3 nadzemnom podlaží. Je možné dokúpiť k nemu pivnicu, vonkajšie parkovacie miesto alebo garáž.

V bytovom dome je len 12 bytových jednotiek, ktoré sa nachádzajú na 3 poschodiach. Nachádza sa tu aj výťah. Bytový dom je tesne pred dokončením, kolaudácia bytového domu sa predpokladá na 8/2017.

Byt sa predáva dokončený vo forme štandardu. Stačí do neho dokúpiť len kuchynskú linku, dať namontovať vstavané skrine, kúpiť nábytok a môžete sa nasťahovať. Štandard znamená, že sú tu striekané sadrokartónové stierky, podlahové kúpenie, plávajúce podlahy, bočné lišty, dvere, zásuvky, vypínače, vaňa, sprchový kút, samostatné wc, samostatné merače vody a elektriky v každej miestnosti, bezpečnostné vchodové dvere.

Jednotlivé miestnosti 4 izbového bytu nie sú priechodné, vchádza sa do nich z podlhovastej chodby, kde je vynechaný priestor na vstavané skrine. Byt má výborné dispozičné riešenie. Byt (v spodnej časti) sa skladá z kuchyne spojenej s obývačkou (tu je východ na balkón a okrúhle točité schody na poschodie), detskej izby, pracovne, kúpeľne (vaňa + sprchový kút), samostatného wc, chodby a balkónu. Byt (v hornej časti) sa ďalej skladá zo spálne, šatníka, kúpeľne (wc, sprchový kút, umývadlo) a priestrannej terasy s rozlohou cca 25 m2.

Podlahová plocha bytu je 127 m2. Cena 1 m2 je 1.900 eur.

Podlahová plocha balkónu je 8 m2. Cena 1 m2 je 950 eur.

Podlahová plocha terasy na poschodí je 25 m2. Cena 1 m2 je 950 eur.

Podlahová plocha pivnice je 3,5 m2. Cena 1 m2 je 900 eur.

Vonkajšie parkovacie miesto je 10.000 eur.

Vnútorné parkovacie miesto v dvoj-garáži je 16.600 eur.

Ak máte záujem, dohodnite si čím skôr obhliadku, nakoľko v tomto bytovom dome sú nepredané už len 2 byty. Výhody tohto bývania: rýchla dostupnosť do centra – 2 min., tichá lokalita, zeleň priamo pred domom – výhoda pre rodiny s deťmi, korčuliarska dráha – 3 min., maximálne seriózni a slušní susedia, len 12 bytov v dome, oplotený pozemok na elektrickú bránu – žiadny vstup cudzej osoby.

Predpokladané mesačné náklady (voda + elektrika) budú vo výške 150 eur.

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj