Predaj luxusnej vidiecka usadlosti na Starých Horách, okres BB

604 750 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj nádhernú, luxusnú vidiecku usadlosť (rodinný dom) na Starých Horách, 15 km od Banskej Bystrice. Vidiecka usadlosť je najvyššie položený rodinný dom v tejto lokalite.

Pôdorys rodinného domu dokonale kopíruje okolitý terén pozemku. Bol špeciálne navrhnutý krajinným architektom práve na tento typ pozemku. Okolo rodinného domu sa nachádza nedotknutá príroda a práve kvôli jeho dizajnu a stavebným materiálom je v dokonalej symbióze s okolitou prírodou. Počas jasných dní je z neho nádherný výhľad na okolité hory a na jeho tiché a pokojné prostredie. V zlom počasí je oázou pokoja s priestranným vnútorným interiérom a komfortným vybavením pre dnešnú dobu.

Rodinný dom má zrubovú a murovanú časť, stavebný materiál je tehla, všetko ostatné (dvere, zárubne, schodisko, okná, stropy…) je z masívneho smrekového dreva. Strecha je z dreveného krovu a hliníkového pechu, ktorý je pozinkovaný. Okná majú dvojité bezpečnostné sklá – nedajú sa rozbiť. Zvonka sú zrkadlové, a teda do izieb nie je vidieť. Stierky sú špeciálne nanášané a sú umývateľné. V dome je všetok nábytok robený na mieru z masívneho dreva. Svetlá sú umiestnené po obvodoch stien, nie sú stropové, čo dodáva tomuto priestoru otvorenosť a sviežosť. Všetky ostatné ,,doplnky“, ktoré sa v dome nachádzajú, sú vytvárané umeleckým kováčom (napr. mreže na oknách, vonkajšie časti fasády, digestor, svetlá na stenách, krby, náradie do krbov…).

Dom spĺňa všetky požiadavky toho najnáročnejšieho klienta – čo sa týka jeho bezpečnosti, stavebných materiálov a dizajnérskych kúskov. Masívne hrady v dome sú priznané, strop je handlovský. Dokonca ešte aj radiátory boli špeciálne vyrobené a dovezené zo zahraničia, aby ladili to tohto vidieckeho štýlu luxusnej usadlosti. Sú z mramoru (kvôli jeho vlastnostiam) a sú maslovej farby, aby ladili do jemných odtieňov dreveného interiéru.

Vidiecka usadlosť sa nachádza na troch podlažiach, čiastočne zapustených do zeme. Úžitková plocha domu je cca 256 m2. V dome sa nachádzajú dva krby (nerezové vývody vzduchu) a jedna pec. Prízemie pozostáva zo spoločenskej miestnosti s krbom, kuchyne, pracovne. Ďalej sa tu nachádza sauna, šatník, kotolňa, pivnica, zimná záhrada, toaleta a kúpeľňa. Toto prízemie môže slúžiť aj ako samostatná časť domu pre jednu rodinu. Prvé a druhé poschodie sú otvorené v priestore cez masívne drevené schodisko v priestore, čo evokuje voľnosť tejto časti RD. Na prvom poschodí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, obývačka, predsieň, práčovňa, komora a kúpeľňa s toaletou. V kuchyni sa nachádza jedinečné spojenie tradičného kachľového sporáku s elektrickým. Na druhom poschodí sa nachádzajú tri spálne, zimná záhrada a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Na pozemku s rozlohou 1.400 m2 sa okrem vidieckej usadlosti nachádza aj altánok z masívneho dreva, ktorý má cca 20 m2. Je v ňom zabudovaný murovaný gril aj pec na mäso a chlieb. Dom je napojený na elektriku a vodu. Dá sa kúriť podlahovým kúrením, radiátormi alebo pevným palivom. Nachádza sa tu 3x bojler (spolu 450 l). Pri dome sa nachádza biologická čistička. Pred domom sa nachádzajú ekologické plastové rohože, ktoré sú zatrávnené (cca 150 m2), značná časť okolia domu je spevnená kamennou dlžbou.

Dom má aj rôzne iné zaujímavo prešpekulované/vymyslené vymoženosti. Tie si však povieme pri jeho obhliadke. Len pre zaujímavosť, len okná a dvere v celom dome stáli cca 70.000 eur. Zimná záhrada stála 20.000 eur, altánok 15.000 eur, oplotenie pozemku 15.000 eur a pozemok sám 115.000 eur. Konečná predajná cena sa na prvý pohľad môže zdať vyššia, avšak po zrátaní všetkého, čo je súčasťou tejto luxusnej vidieckej usadlosti, je ustálená na sumu 604.750 eur. Dom sa predáva aj s jeho kompletným zariadením a technológiami.

Celú fotodokumentáciu predmetnej nehnuteľnosti nájdete na:

https://www.topreality.sk/luxusna-vidiecka-usadlost-pre-najnarocnejsich-klientov-stare-hory-r6316815.html

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj