PRENAJATÝ – Kompletne zrekonštruovaný 3,5 izb. byt zvolenského tipu na prenájom, Fončorda

350 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 3,5 izbový byt zvolenského tipu v pokojnej lokalite v meste Banská Bystrica, časť Fončorda. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (neďaleko daňového úradu). Byt je čiastočne zariadený.

Byt prešiel vkusnou kompletnou rekonštrukciou: nová elektrika, nové podlahy, nové stierky, nové plastové okná, nová kuchynská linka, nové vstavané skrine, nová toaleta, nový sprchový kút. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

Byt má rozlohu cca 80 m2, jednotlivé izby nie sú priechodné a vchádza sa do nich cez priestrannú chodbu. Byt sa skladá z kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, pracovne/hosťovskej izby, šatníka, kúpeľne, samostatného wc, chodby a balkóna.

Majitelia majú záujem prenajať byt slušným ľuďom (aj s deťmi), ktorí ho nebudú devastovať (mimo bežného opotrebenia). Byt nie je vhodný pre študentov a domáce zvieratá.

Majitelia stanovujú mesačný nájom v nižšej cene, ako by si mohli reálne pýtať, nakoľko hľadajú nájomcu/nájomcov, ktorí chcú bývať v byte dlhodobo. Vchod je nanovo prerobený, čistý, susedia sú milí a tichí. V bytovom dome sa nachádza sa výťah.

Mesačný nájom je vo výške 350 eur a energie sú vo výške 150 eur.

Pri podpise zmluvy sa skladá nevratná časť pre RK za sprostredkovanie vo výške 350 eur, jednomesačný nájom vo výške 350 eur + 150 eur za energie a kaucia vo výške 350 eur. Kaucia bude slúžiť v prípade škodovej udalosti na úhradu nákladov – ak žiadna škoda nevznikne, kaucia sa v plne výške vracia, resp. sa môže zarátať na posledný mesačný nájom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne prenajíma len naša realitná kancelária.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj