PREDANÝ – Predaj slnečného 2 ib na Švermovej ulici, širšie centrum B. Bystrice

85 500 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj pekný 2 izbový byt v meste Banská Bystrica vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, na ulici Švermova (širšie centrum mesta). Túto lokalitu (sídlisko Fončorda) vyhľadávajú klienti kvôli jej plnej občianskej vybavenosti (školy, škôlky, obchody, autobusy, reštaurácie atď.) a blízkej dostupnosti do centra mesta. Z tejto ulice je to len 7 min. pešo do nákupného centra Európa.

Predmetný byt sa nachádza na druhom poschodí. Bytový dom je zateplený a nemá výťah. Byt je stredový a nemá balkón, ale má dve pivnice. Orientácia bytu je na JZ stranu. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá je už na prvý pohľad veľmi príjemná. Menili sa: plastové okná, stierky, podlahy, jadro v kúpeľni a wc, kuchynská linka). Parkovať sa dá pred domom aj za domom.

Byt je dvojizbový a má 57 m2. Skladá sa z obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného wc a chodby. Príslušenstvom bytu sú dve pivnice. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Cena zariadenia je v celkovej cene predaja.

Ak Vás ponuka oslovila volajte a dohodneme si obhliadku. Cena za 1 m2 bola stanovená na základe konzultácie so znalcom. Hypotekárne poradenstvo, vybavenie hypotéky a právny servis je v cene nehnuteľnosti.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj