IBA u nás: Predaj rodinné domu v pôvodnom stave v Kostiviarskej, B. Bystrica

139 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici, časť Kostiviarska. Rodinný dom bol postavený v 60-tych rokoch minulého storočia, neprešiel žiadnou závažnou rekonštrukciou – je v pôvodnom stave, čo je výborné, lebo nový majiteľ si ho má možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv.

Dom má dve podlažia so samostatnými vstupmi. Každé podlažie sa dá prerobiť na priestranné dva dvoj alebo trojizbové byty. Na každom podlaží sa nachádza 2x obytná izba, 1x kuchyňa, 1x kúpeľňa s wc, 1x komora, 1x priestranná chodba, 1x veranda, 1x pivnica. Pred domom sa nachádza dielňa, dreváreň a altánok s krbom.

Plocha pozemku: 381 m2
Plocha domu: zastavaná – 100 m2
Plocha domu: úžitková – 200 m2

Výhody: vyhľadávaná a tichá lokalita, dobrá dostupnosť do mesta, reálna cena, samostatné vstupy do domu, pôvodný stav, možnosť dostavania garáže.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na našom trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými bankami. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj