IBA u nás!! Predaj RD na Králikoch, ktorý by sa dal prerobiť na penzión

329 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Králikoch, ktorý by sa dal využívať po čiastočnom prerobení na penzión s 5 izbami. Rodinný dom (RD) má 12 rokov a v 8/2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové rozvody vody a kúrenia, nový krb, nové podlahy, nové stierky, nová kuchyňa, nové kúpeľne…) Lokalita Králiky je veľmi využívaná turistami, a to nielen počas zimy, ale aj leta.

RD má dve podlažia a je čiastočne podpivničený. Na prízemí sa nachádza priestranná obývačka (krb) s jedálenským kútom, kuchyňa, dve obytné izby so samostatnými kúpeľňami, šatník, WC a vstupná chodba. Na prvom podlaží sa nachádzajú tri obytné izby, kúpeľňa, WC a otvorený priestor s luxusným výhľadom a masážnymi kreslami.

Rodinný dom sa nachádza na hlavnej, Králickej ceste. Zastavaná plocha domu je 169 m2. Pozemok má spolu cca 1.500 m2 a nachádza sa na ňom (okrem domu) aj garáž s rozlohou 31 m2 a poschodový letný domček. 2/3 pozemku je rovina a 1/3 je svahovitejšia.

Celý dom má výbornú dispozíciu. Je ladený do príjemných moderných tónov a dizajnu, určite odporúčam vidieť!!

!!BONUS PRE KLIENTOV!!
Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj