!! Iba u nás !! Predaj luxusnej novostavby RD v Detvianskej Hute, okres Detva

177 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v obci Detvianska Huta, okres Detva. Rodinný dom bol kolaudovaný tento rok (2019) a majiteľ ho môže dokončiť kupujúcemu do jeho požadovaného stavu podľa vzájomnej dohody. Dom je obdĺžnikového pôdorysného tvaru a stojí na pozemku s orientáciou hlavných miestností na JV. Pozemok nie je oplotený.

Na stavbu rodinného domu boli použité materiály na dovoz z Nemecka. Dom má neskutočné vybavenie, čo je zrejmé už z jeho fotografii. V našich pomeroch ide skutočne o vysoký nadštandard vybavenia rodinného domu.

Rodinný dom je dvojpodlažný. Vstup na horné podlažie je z obytnej vnútornej časti domu.

Na prízemí sa v obytnej časti domu nachádza: 1x obývačka, 1x kuchyňa, 1x chodba, 1x samostatné wc, 1x komora, 1x schody na horné poschodie a v neobytnej časti: prístrešok pre 1x auto, garáž pre 2x autá, 1x kotolňa. Na poschodí sa nachádza: 1x spálňa, 2x detská izba, 1x pracovňa, 1x kúpeľňa s wc, 1x šatník, 1x chodba, 1x balkón a loggia.

Rodinný dom je napojený na siete (voda, elektrika, kanalizácia). Kúrenie v dome je zabezpečené cez tepelné čerpadlo (vzduch-voda). Nosné murivo je z tvárnic Ytong a stropná konštrukcia je železobetónová. Fasáda domu je zateplená polystyrénom so stierkou. Strecha je sedlová s pálenou keramickou krytinou. Okná sú plastové s izolačným trojklom, v časti hliníkové. Exteriérové dvere sú hliníkové, interiérové sú drevené. Podlahy v izbách sú laminátové, v ostatných miestnostiach s keramickou dlažbou a v garáži z betónového poteru. Stierky sú striekané. Schody sú železobetónové s povrchom z mramoru. V dome sa ďalej nachádza záložný zdroj energie, fotovoltaické panely, inteligentné spotrebiče, kamery a zabezpečovací systém.

Právne poradenstvo a právny servis, hypotekárne poradenstvo a vybavenie hypotéky je v cene nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka oslovila volajte a dohodneme si obhliadku.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj