Stiahnutý z ponuky – Predaj 1 ib (39 m2) v lokalite Sídlisko, širšie centrum BB

68 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj útulný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v širšom centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na sídlisku s názvom Sídlisko. Táto lokalita je vyhľadávaná kvôli viacerým faktorom. Primárne ju klienti vyhľadávajú pre jej výbornú dostupnosť do centra mesta, tiché bývanie s množstvom zelene a dobrú občiansku vybavenosť. Autobusová a železničná stanica je vzdialená cca 5 min. chôdzou od bytového domu.

Bytový dom je z tehly a má iba 4 posch. Byt sa nachádza na 4 posch. a má pivnicu. Byt nemá balkón a bytový dom nemá výťah. Parkovanie pred domom je bezproblémové (rezidenčná karta).

Samotný byt má 39 m2. Skladá sa z kuchyne, obývačky, kúpeľne s wc a chodby. Byt sa predáva bez zariadenia, ale s majiteľom sa dá dohodnúť na symbolickej cene za hnuteľné veci, ktoré by tam mohli ostať. Na byte bola v minulosti vykonaná rekonštrukcia, ktorá zmenila jeho dispozíciu.

Cena predaja bytu je 68.000,- eur. Byt je ideálny pre mladého človeka, ktorý sa chce osamostatniť od rodičov a začať viesť nový život.

Vybavenie hypotéky, poplatky u notára, poplatky na katastri, zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi – toto všetko je zahrnuté už v cene nehnuteľnosti.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj