Iba u nás!! Nebytová budova na Uhlisku na PREDAJ s dlhodobým nájomcom, B. Bystrica

Dohodou

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj Nebytovú budovu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite (časť Uhlisko) v širšom centre mesta B. Bystrica. Budova má dlhodobého nájomcu a hľadá sa kupujúci, ktorý si nájomcu v predmete nájmu ponechá dlhodobo = niekoľko rokov.

Nebytová budova má dve podlažia (prízemie a poschodie). Zastavaná plocha budovy je cca 80 m2, úžitková plocha je cca 130 m2. Pozemok má do 200 m2. Parkovanie v tejto časti je bezproblémové, cca 5x parkovacích miest pred budovou.

Budova sa momentálne využíva ako veterinárna klinika. Na prízemí je čakáreň, ambulancia, operačná miestnosť, sklad a toalety. Na poschodí je jedna uzatvorená miestnosť a jedna otvorená časť – oplotená terasa.

!!BONUS PRE KLIENTOV!!

Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj