PREDANÝ – Apartmán na predaj (2 izbový – 60 m2), Donovaly

110 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj krásny 2 izbový apartmán na Donovaloch, okres Banská Bystrica. Apartmán sa nachádza v apartmánovom dome Plesnivec č. 94. na prvom poschodí. Kolaudácia apartmánového domu bola v r. 2010 a nachádza sa tu aj výťah.

Majitelia investoval do vkusnej a kvalitnej rekonštrukcie, takže netreba do apartmánu ďalej investovať, stačí si doniesť osobné veci a nasťahovať sa. Na stenách sú nové stierky, na podlahách je kvalitná plávajúca podlaha, okná sú plastové, dvere a zárubne sú drevené. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

V kúpeľni a toalete sú použité kvalitné kachličky,  kuchynský kút je nový. Apartmán má výborné dispozičné riešenie. Pozostáva z priestranne kuchyne, 2 obývacích izieb, kúpeľne, toalety, predsiene (chodby) a balkóna.

Apartmán nemá právnu ani faktickú vadu, predáva sa kvôli tomu, že majitelia ho veľmi málo využívajú, čo znamená, že je v takom stave, akoby bol kolaudovaný minulý rok. Ideálna kúpa pre rodinu alebo pár, ktorí majú radi prírodu a vyhľadávajú túto lokalitu kvôli lyžovaniu, turistike alebo len tak prechádzkam na čerstvom vzduchu.

Apartmán je možné kúpiť cez hypotéku alebo na hotovosť. Predáva sa aj s komplet zariadením bytu.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 20 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj