PRENAJATÉ – Priestory pre obchod, služby a kancelárie / 119,5 m2 / Sásová

1 140 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na prenájom nebytové priestory v Polyfunkčnom objekte K1 na adrese Rudohorská 1/A, Banská Bystrica – Sásová.

Novostavba polyfunkčnej budovy sa nachádza v centre najväčšieho banskobystrického sídliska Sásova (križovatka pri Lidli na začiatku Rudohorskej ulice). Priestory ponúkame nezariadné, vhodné pre obchod, služby a kancelárie.

Výhody nebytových priestorov v K1:
• samostatné merače energií, náklady sú hradené podľa skutočnej spotreby
• pre nájomcov a zákazníkov je zabezpečené bezplatné parkovanie
• zabezpečené alarmom, vonkajším kamerovým systémom
• do budovy je privedený optický internet a TV pripojenie
• bezbariérová budova s výťahom
• jednoduchý prístup pre zásobovanie zo zadnej strany budovy

Aktuálne dostupné nebytové priestory na prenájom: Priestor na 1. NP budovy (č. 1.14) o výmere 119,50 m2 (podiel na spoločných priestoroch o veľkosti 18,7 m2) za mesačný nájom 1140,11 eur.

Pri podpise zmluvy sa skladá nevratná časť pre RK za sprostredkovanie vo výške 1.000 eur, jednomesačný nájom vo výške 1140,11 eur + 150 eur za energie a kaucia vo výške 1140,11 eur. Kaucia bude slúžiť v prípade škodovej udalosti na úhradu nákladov – ak žiadna škoda nevznikne, kaucia sa v plne výške vracia, resp. sa môže zarátať na posledný mesačný nájom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne prenajíma naša realitná kancelária.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj