PRENAJATÉ – Priestory pre obchod, služby a kancelárie / 119,5 m2 / Sásová

1 140 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na prenájom nebytové priestory v Polyfunkčnom objekte K1 na adrese Rudohorská 1/A, Banská Bystrica – Sásová.

Novostavba polyfunkčnej budovy sa nachádza v centre najväčšieho banskobystrického sídliska Sásova (križovatka pri Lidli na začiatku Rudohorskej ulice). Priestory ponúkame nezariadné, vhodné pre obchod, služby a kancelárie.

Výhody nebytových priestorov v K1:
• samostatné merače energií, náklady sú hradené podľa skutočnej spotreby
• pre nájomcov a zákazníkov je zabezpečené bezplatné parkovanie
• zabezpečené alarmom, vonkajším kamerovým systémom
• do budovy je privedený optický internet a TV pripojenie
• bezbariérová budova s výťahom
• jednoduchý prístup pre zásobovanie zo zadnej strany budovy

Aktuálne dostupné nebytové priestory na prenájom: Priestor na 1. NP budovy (č. 1.14) o výmere 119,50 m2 (podiel na spoločných priestoroch o veľkosti 18,7 m2) za mesačný nájom 1140,11 eur.

Pri podpise zmluvy sa skladá nevratná časť pre RK za sprostredkovanie vo výške 1.000 eur, jednomesačný nájom vo výške 1140,11 eur + 150 eur za energie a kaucia vo výške 1140,11 eur. Kaucia bude slúžiť v prípade škodovej udalosti na úhradu nákladov – ak žiadna škoda nevznikne, kaucia sa v plne výške vracia, resp. sa môže zarátať na posledný mesačný nájom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne prenajíma naša realitná kancelária.

CHCETE PRENAJAŤ/PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PRENAJMEM/PREDÁM!!!

Príslušenstvo

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj