PREDANÝ – Rodinný dom v tichej lokalite za rozumnú cenu, Lučenec

69 900 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom v tichej časti mesta Lučenec. Dom sa nachádza v pôvodnom, ale zachovalom stave. Stavebný materiál je tehla.

Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so špajzou, kúpeľňou s wc, menšou komorou (tu je umiestnený bojler) s výstupom na povalu a z troch obytných miestností. V kúpeľni je k dispozícii vaňa, umývadlo a wc. Podlaha domu je tvorená kombináciou keramickej dlažby, pvc a linolea. V celom dome sú zachovalé drevené okná a na stenách sú stierky.

Na dvore rodinného domu sú k dispozícii dve skladovacie miestnosti (v jednej z nich je plynový kotol). Vykurovanie domu je ústredné. Z bočnej strany domu sa vchádza do veľkej garáže a ohradeného prístrešku.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Jeho výhodou je jeho umiestnenie (nachádza sa v tichej lokalite blízko nákupného centra Tesco) a v jeho blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Zároveň Vám vieme ZADARMO zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj