Výborná kúpa na investíciu – v B. Bystrici s tým neprišiel ešte nik

800 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj rozostavanú stavbu s pozemkom v Banskej Bystrici, časť Kremnička.

Táto ponuka je výhodná na investíciu pre toho investora, ktorý rozmýšľa nad stavbou malého hotela s veľkou sálou, nakoľko v Banskej Bystrici nie je veľká sála na väčšie svadby, rodinné oslavy, kary, výročia, životné jubileá s možnosťou prespania jednotlivých hostí.

Táto nehnuteľnosť má potenciál pre nasledovnú klientelu hostí:

  1. kary – pozostalí, nakoľko sa tu v blízkosti nachádza pár minút na pešo krematórium

  2. väčšie i menšie svadby – s možnosťou ubytovania v 11 izbách + v lete sa môžu konať v prírode, na vzduchu, nakoľko je tu dostatočne veľký pozemok

  3. oslavy (narodeniny, meniny, životné jubileá, firemné oslavy, team building… ) – možnosť využiť priestor vonku na vzduchu alebo vnútri v hotely

  4. mamičky s deťmi cez týždeň – investor sa môže rozhodnúť, že osloví aj túto klientelu, ak tu vybuduje detské ihrisko, resp. tu budú v jednej časti živé zvieratká

  5. rodiny s deťmi cez víkend – v Banskej Bystrici chýba areál pre rodiny s deťmi, mohli by tu byť preliezky, hojdačky, detské ihriská, živé zvieratá (kontaktná malá zoo)

  6. všetci spotrebitelia – predaj domáceho pečeného chleba a koláčov (pečiva), výrobkov zo salaša (syry, oštiepky, žinčica, ovčie jogurty), domácich výrobkov (med, sirupy, zaváraniny…), zeleniny a ovocia, handmade vecí (levanduľové vrecúška, šité alebo štrikované hračky či bábiky, prútené košíky, kované veci…)

Plocha pozemku je 4.423 m2, zastavaná plocha budovy (hotela) je 554 m2 – úžitková plocha je 1.10 m2. Nachádza sa tu 11x dvojlôžkových izieb, 2x veľké miestnosti na jedáleň/reštauráciu, kuchyňa + skladové priestory pre kuchyňu. Cena spolu je 800.000 eur. S parkovaním nie je problém, nakoľko oproti pozemku sa nachádza už vybudovaných cca 30 parkovacích miest.

S majiteľmi je možnosť pri rýchlom jednaní hovoriť o cene.

Plus je tu možnosť dokúpiť aj vedľajší pozemok s rozlohou 5.270 m2 za 200.000 eur.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 23 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne prenajíma naša realitná kancelária.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Prílohy

Zdieľať

Zdieľaj