PRENAJATÝ – Luxusný 3 izbový byt na prenájom v centre mesta za výbornú cenu

500 € eur/mesačne

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom slnečný 3 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica na Dolnej ulici. Byt sa nachádza v novostavbe na 3 posch. zo 7 posch. Byt je na komplet zariadený, stačí sa len nasťahovať.

Má rozlohu 70 m2 a jednotlivé izby nie sú priechodné. Byt sa skladá z kuchyne, obývačky, spálne, pracovne/hosťovskej izby, kúpeľne, samostatného wc, chodby a balkóna.

Byt je voľný od 8/2017. Majitelia ho majú záujem prenajať páru alebo jednotlivcom (jednotlivcovi) bez detí a domácich zvierat.

Výhodou bytu je jeho lokalita, nakoľko sa nachádza priamo v meste. Ďalšou výhodou je to, že na prízemí bytového domu sa nachádza polyfunkcia (lekáreň, lekári, cukráreň a cestovná kancelária). K bytu patria 2 parkovacie miesta za rampou.

Mesačný nájom je vo výške 500 eur a energie sú vo výške 100 eur.

Pri podpise zmluvy sa skladá nevratná časť pre RK za sprostredkovanie vo výške 500 eur, jednomesačný nájom vo výške 500 eur + 100 eur za energie a kaucia vo výške 500 eur. Kaucia bude slúžiť v prípade škodovej udalosti na úhradu nákladov – ak žiadna škoda nevznikne, kaucia sa v plne výške vracia, resp. sa môže zarátať na posledný mesačný nájom.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne prenajíma len naša realitná kancelária.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj