PREDANÝ – Posledný 4 izb. byt na Huštáku s 3 terasami

234 000 € eur bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na predaj luxusný bytový priestor – 4 izbový byt vo vysokej kvalite v priamom centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 2 posch. z 2 posch. a má rozlohu 130 m2. K bytu prináleží vonkajšie parkovanie a 3 terasy s celkovou plochou 40 m2.

Byt v tejto bytovej jednotke je posledný. Je v rozostavanom stave, čo je výhoda, nakoľko nový majiteľ si môže navrhnúť jeho celkovú dispozíciu. A teda vie sa napr. rozhodnúť, že namiesto 4 izb. bytu si urobí 3 izbový alebo len 2 izbový byt. Z bytu je krásny výhľad na Urpín a na okolité hory, ktoré obkolesujú Banskú Bystricu. Výborná je aj dostupnosť do mesta, nakoľko je situovaný na začiatku pešej zóny na Huštáku.

Byt je slnečný, teplý a orientovaný na 3 svetové strany J/V/Z.

Cena 1 m2 je 1.800 eur bez DPH.

Určite treba vidieť.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne predáva len naša realitná kancelária.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Zdieľať

Zdieľaj