Predaj RD v Tajove za 240.000 eur alebo výmena za 3 izb.b. v BB + doplatok 140.000 eur

240 000 € eur

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj krásnu novostavbu rodinného domu (bungalov) v v tichej a slnečnej lokalite obci Tajov. Kolaudácia rodinného domu bola uskutočnená v roku 2014. Zastavaná plocha domu má rozlohu 155 m2 a úžitková plocha je 137 m2. Pozemok pod domom má rozlohu 986 m2.

Dom má výbornú orientáciu svetových strán V/Z, čo zabezpečuje príjemné prenikanie svetelných lúčov do domu. Rodinný dom je napojený na kanalizáciu, elektriku a vodu. V obci sa nenachádza plyn.

V dome je robené všetko na mieru, čo spĺňa požiadavky náročných klientov. Použité sú tie najkvalitnejšie materiály. Pre príklad wc má značku villeroy&boch. Dom je krásne, vkusne a luxusne zariadený, ladený do jemných tónov.

Rodinný dom má výborné dispozičné riešenie. Pozostáva z vstupnej izby, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne, detskej izby, pracovne, kúpeľne s wc, technickej miestnosti a špajze. Do domu sa vchádza cez vstupnú miestnosť, kde je naplánovaná vstavaná skriňa. Jednotlivé izby nie sú priechodné, a teda vstup do nich je z podlhovastej chodby.

Za domom sa nachádza 60 m2 dlhá terasa, ktorá sa rozprestiera po obvode zadnej časti domu. Je z nej výhľad na okolitú prírodu. Vstup na terasu je zo spálne, detskej izby a obývačky. Na terase sa nachádza jaccuzzi/vírivka a vonkajšie sedenie.

Mesačné náklady sú prekvapujúco veľmi nízke, len 120 eur na 3 člennú rodinu. Energetický certifikát domu spĺňa tie najvyššie štandardy. Kúrenie je podlahové, ale dá sa kúriť aj pevným palivom, nakoľko v obývačke sa nachádza krb. Strop je keramický, a teda nový majiteľ, ak sa rozhodne, môže postaviť ešte jedno poschodie.

Rodinný dom je možné kúpiť:
(1) na hotovosť = 240.000 eur
(2) kombináciou hotovosť + hypotéka = 240.000 eur
(3) výmenou rodinného domu za 3 izb. byt v B. Bystrici + doplatok 140.000 eur cez hypotéku alebo hotovosť.

Obhliadku sú možné dohodnúť len v prípade vážneho záujmu. Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, nakoľko nehnuteľnosť exkluzívne predáva len naša realitná kancelária.

Zároveň Vám vieme zabezpečiť bezplatné hypotekárne poradenstvo a následné vybavenie hypotekárneho úveru, a to prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými banka. Garantujeme, že Vám dajú tú najlepšiu ponuku, ktorá je šitá na mieru práve Vám.

CHCETE PREDAŤ NEHNUTEĽNOSŤ? STAČÍ ZAVOLAŤ. AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁM!!!

Lokalita

Zdieľať

Zdieľaj