Mgr. et Mgr. Andrea Hagarová, MBA

Mgr. et Mgr. Andrea Hagarová, MBA vedúca realitnej kancelárie

  • Mobil:0911 933 903
  • Horná 13, Banská Bystrica

Kontaktovať makléra

Loading...

Andrea Hagarová má sedemročné skúsenosti z viacerých oblastí práva a predaja nehnuteľností. Preto je taká dobrá v predaji, kúpe a nájme nehnuteľností, lebo (ako sama tvrdí) svoju prácu miluje a dáva do nej všetko. Môžeme len súhlasiť, že práca ju neskutočne baví – je to vidieť na nej a v počte nehnuteľností, ktoré sa jej podarilo úspešne predať.

Ak hľadáte kvalitného realitného makléra, ktorý vašu nehnuteľnosť predá najvýhodnejšie, určite sa na ňu obráťte. Neveríte? Dohodnite si s ňou stretnutie.

Svoje denné štúdium ukončila na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici v odbore právo na Právnickej fakulte a v odbore jazykovedectvo na Filologickej fakulte. Titul Master of Business Administration (MBA) získala na univerzite vo Varšave. Absolvovala nespočetné množstvo rôznych kurzov z viacerých oblastí, čo dokladujú jednotlivé diplomy.

V súčasnosti sa naďalej vzdeláva, ale už len v oblasti nehnuteľností. Pravidelne číta knihy ohľadom tejto problematiky, neustále na sebe pracuje a zúčastňuje sa rôznych kurzov a prednášok o nehnuteľnostiach, aby pre svojich klientov prinášala nové hodnotné informácie a vedela im poradiť nielen v predaji, ale aj v oblasti investovania do nehnuteľností.

Nehnuteľnosti od Mgr. et Mgr. Andrea Hagarová, MBA